30Μάρτιος2017

19 Μαΐου 2014 Γράφτηκε από την 

Οι μέχρι τώρα σταυροί προτίμησης στην Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδος (214 απο 570 Εκλογ.Τμήματα)

Οι σταυροί προτίμησης στην Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδος

    

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ   
Περιφερειακοί ΥποψήφιοιΣταυροί
ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ 837
ΚΟΤΣΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 578
ΛΟΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 438
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 332
ΓΚΑΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 308
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 273
ΤΡΙΑΝΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 270
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΟΥΣΟΥΛΑ ΑΛΙΚΗ 252
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 233
ΜΠΟΥΡΗ - ΔΟΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 212
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 199
ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 196
ΑΛΕΞΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 180
ΓΕΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 172
ΚΟΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 165
ΚΟΜΠΛΙΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 156
ΚΟΥΖΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 113
ΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 112
ΦΑΚΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 101
ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 100
ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 98
ΑΥΖΩΤΗ - ΛΙΑΠΗ ΕΛΕΝΗ 96
ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 77
ΚΙΑΤΙΠΗ - ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 59

 

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ   
Περιφερειακοί ΥποψήφιοιΣταυροί
ΒΟΥΡΒΑΧΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ 740
ΜΟΥΛΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 628
ΓΕΡΑΦΕΝΙΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 522
ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 502
ΑΪΔΟΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 460
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΙΣ 405
ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ 383
ΧΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 344
ΣΤΡΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 342
ΜΠΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑ 334
ΚΛΑΔΟΥΧΑ ΦΑΝΗ 331
ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΝΙΚΗ 301
ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 255
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 226
ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 188
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 173
ΑΡΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 152
ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 151
ΧΙΩΧΤΟΥΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 151
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 135

 

ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ   
Περιφερειακοί ΥποψήφιοιΣταυροί
ΑΥΔΗ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ 1.282
ΔΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.136
ΚΟΛΟΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 712
ΜΠΛΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 693
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 662
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΡΟΥΣΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 626
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 530
ΤΡΙΑΝΤΗ ΑΓΝΗ 514
ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 506
ΠΑΛΗΓΕΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 442
ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 435
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 413
ΜΠΙΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 322
ΜΑΝΔΕΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 311
ΚΑΠΟΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 293
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 285
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 249
ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 226
ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 222
ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 220
ΖΙΟΒΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 189
ΠΑΦΥΛΑ ΑΝΝΑ 185
ΜΕΡΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 144
ΠΑΠΑΣΑΪΚΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 141

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ   
Περιφερειακοί ΥποψήφιοιΣταυροί
ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 150
ΣΑΜΑΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 137
MOΥΡΤΖΙΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 105
ΚΑΠΝΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 100
ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 98
ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ 94
ΦΟΥΝΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 87
ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ ΑΡΕΤΗ - ΓΕΩΡΓΙΑ 74
ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 70
ΜΠΡΟΥΤΑ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ 67
ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 64
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 55
ΔΕΡΕΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 40
ΚΟΡΩΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40
ΣΤΡΑΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 31
ΣΙΑΚΑΠΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 31
ΚΩΤΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 29
ΤΑΣΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 27
ΣΟΦΡΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 7

 

ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ - ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ   
Περιφερειακοί ΥποψήφιοιΣταυροί
ΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 64
ΑΥΖΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 55
ΥΦΑΝΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 41
ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 38
ΔΙΠΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 37
ΣΤΑΜΑΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 36
ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 35
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 34
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 34
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 34
ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 33
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 33
ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 32
ΣΜΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 30
ΓΟΥΡΓΟΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 28
ΠΟΛΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 26
ΛΙΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26

 

ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ - ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΟΔΟ   
Περιφερειακοί ΥποψήφιοιΣταυροί
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1.662
ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1.582
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.452
ΚΡΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1.417
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1.281
ΛΥΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.265
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ - ΠΑΝΑΓΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ 1.070
ΥΦΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 989
ΣΙΝΟΓΕΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 826
ΚΑΡΔΑΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 744
ΤΣΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 739
ΑΥΓΕΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 672
ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 518
ΚΟΚΚΙΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ 516
ΛΙΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 461
ΠΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 444
ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 316
ΠΡΕΚΑ ΜΑΡΟΥΣΑ 260
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 256
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 246
ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 246
ΚΑΡΥΠΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 200
ΚΩΣΤΕΛΕΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 132
ΓΟΥΒΑΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 132

 

ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ   
Περιφερειακοί ΥποψήφιοιΣταυροί
ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 91
ΛΕΡΗ ΕΛΕΝΗ 64
ΚΟΛΟΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 55
ΚΑΚΑΡΟΥΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ 55
ΤΣΟΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 55
ΠΛΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 53
ΚΟΛΟΒΟΥ ΠΟΥΛΙΑ 50
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 40
ΠΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 36
ΜΙΜΗΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 33
ΚΑΣΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 33
ΠΙΣΤΙΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 30
ΤΣΙΚΡΙΤΕΑ ΕΛΕΝΗ 29
ΠΑΓΩΝΗΣ - ΦΛΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 24
ΦΛΩΡΟΣΚΟΥΦΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 22
ΣΠΑΡΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 17

 

ΔΥΤΙΚΗ ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑ   
Περιφερειακοί ΥποψήφιοιΣταυροί
ΜΠΑΡΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1.344
ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1.018
ΝΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 769
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ 688
ΝΤΕΜΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 489
ΔΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 476
ΜΕΤΑΝΟΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 475
ΣΥΓΓΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 444
ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ - ΕΥΘΥΜΙΑ 403
ΔΕΛΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 398
ΚΑΤΣΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 361
ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 359
ΛΑΧΑΝΑ - ΠΑΤΡΩΝΗ ΣΟΦΙΑ 323
ΠΕΡΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 322
ΒΑΡΔΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 320
ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 312
ΧΟΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 297
ΛΙΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 285
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 256
ΝΤΑΛΛΑ - ΠΡΟΥΝΤΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 217
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 217
ΚΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 145
ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 145
ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 106

 

ΓΕΦΥΡΑ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ   
Περιφερειακοί ΥποψήφιοιΣταυροί
ΜΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 199
ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 199
ΨΗΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 84
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 70
ΤΟΝΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 57
ΣΟΡΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 56
ΓΚΑΝΙΑΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 53
ΝΤΟΥΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50
ΚΟΚΟΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 49
ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45
ΓΚΑΝΙΑΤΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 40
ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 36
ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30
ΜΑΚΡΟΚΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26
ΠΙΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 22
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20
ΠΑΣΧΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 19

 

ΜΑΖΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ   
Περιφερειακοί ΥποψήφιοιΣταυροί
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1.592
ΡΟΔΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.424
ΜΑΧΑΙΡΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1.193
ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 1.192
ΣΤΑΜΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1.173
ΣΥΡΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.139
ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.135
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 887
ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΜΑΛΙΑ 875
ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΕΛΕΝΗ 688
ΜΟΥΡΤΖΙΑΠΗΣ ΕΑΥΓΕΛΟΣ 674
ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 573
ΔΕΛΑΠΟΡΤΑ - ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 564
ΚΟΥΡΚΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ 534
ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 519
ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 501
ΠΑΛΗΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 487
ΤΣΟΜΠΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 464
ΔΗΜΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 424
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 363
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 316
ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗ - ΣΟΥΡΛΑ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ 312
ΡΑΛΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 296
ΖΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 283

FBWRITECOMMENT



Προσθήκη σχολίου