23Αύγουστος2017

ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
28 Απριλίου 2014 Γράφτηκε από την 

Ο συνδυασμός της Αντίστασης Πολιτών Δυτικής Ελλάδας του υπ.περιφερειάρχη Βασίλη Χατζηλάμπρου

Πραγματοποιήθηκε στην Πάτρα, η παρουσίαση των υποψήφιων περιφερειακών συμβούλων της Περιφερειακής Ενότητας Αχαΐας του συνδυασμού Αντίστασης Πολιτών Δυτικής Ελλάδας, η οποία έγινε παρουσία του βουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ και υποψήφιου περιφερειάρχη Βασίλη Χατζηλάμπρου και του υποψήφιου αντιπεριφερειάρχη Αχαΐας Κώστα Γαβριηλίδη. 


«Το ψηφοδέλτιο της Αντίστασης Πολιτών Δυτικής Ελλάδας αποτελείται από αγωνιζόμενους και ενεργούς πολίτες, ανθρώπους της δουλειάς, νέους, επιστήμονες, ανθρώπους δραστήριους στους κοινωνικούς χώρους, ανθρώπους ενεργούς στη ζωή. Είναι ένας συνδυασμός που εκφράζει τη δυνατότητα της πολιτικής ανατροπής που είναι αναγκαία και στην Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας, ώστε να σταματήσει η καταστροφή και να πάρουμε τη ζωή μας στα χέρια μας, να αλλάξουμε σελίδα για τον τόπο μας» όπως σημείωσε κατά την παρουσίαση η εκπρόσωπος Τύπου της παράταξης Κατερίνα Παγουλάτου. 
«Αν το βράδυ των εκλογών κερδίσουν Σαμαράς και Βενιζέλος και οι υποψήφιοι που η ΝΔ και το ΠΑΣΟΚ στηρίζουν στις περιφέρειες, τότε ο τόπος θα συνεχίσει στην πορεία καταστροφής, μνημονίων και διάλυσης της κοινωνίας. Η ανατροπή και στην Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας είναι ένα σημαντικό πολιτικό μήνυμα για να ξεδιπλώσει συνολικότερες αλλαγές» τόνισε, μεταξύ άλλων, από την πλευρά του ο υποψήφιος περιφερειάρχης της Αντίστασης Πολιτών Βασίλης Χατζηλάμπρου. 
Επόμενες παρουσιάσεις
Η παρουσίαση των υποψήφιων περιφερειακών συμβούλων της Αντίστασης Πολιτών Δυτικής Ελλάδας στις Περιφερειακές Ενότητες Αιτωλοακαρνανίας και Ηλείας θα πραγματοποιηθούν αύριο και μεθαύριο. Συγκεκριμένα:
Δευτέρα 28 Απριλίου 2014, ώρα 13:00, θα πραγματοποιηθεί η παρουσίαση των υποψήφιων περιφερειακών συμβούλων της Αιτωλοακαρνανίας, στο Αγρίνιο (ξενοδοχείο Imperial), παρουσία του Β. Χατζηλάμπρου και του υποψήφιου αντιπεριφερειάρχη του νομού Κώστα Κούστα.
Τρίτη 29 Απριλίου, ώρα 13:00, θα πραγματοποιηθεί η παρουσίαση των υποψήφιων περιφερειακών συμβούλων της Ηλείας, στον Πύργο (Διοικητήριο), παρουσία του Β. Χατζηλάμπρου και του υποψήφιου αντιπεριφερειάρχη του νομού Δημήτρη Μπαξεβανάκη.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΕΣ
ΚΟΥΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΑΧΑΪΑΣ
ΜΠΑΞΕΒΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΟΛΩΝΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1. ΑΥΔΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΡΟΥΣΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΕΛΕΤΙΟΥ
3. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΔΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5. ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΖΙΟΒΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΚΑΠΟΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
8. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
9. ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
10. ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
12. ΚΟΛΟΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
13. ΜΑΝΔΕΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
14. ΜΕΡΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
15. ΜΠΙΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
16. ΜΠΛΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
17. ΠΑΛΗΓΕΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
18. ΠΑΠΑΣΑΪΚΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
19. ΠΑΦΥΛΑ ΑΝΝΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
20. ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
21. ΤΡΙΑΝΤΗ ΑΓΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
22. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
23. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
24. ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΧΑΪΑΣ
1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΓΑΒΡΙΗΛ
3. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΒΟΥΤΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
6. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
10. ΓΚΟΥΛΕΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
11. ΔΙΑΓΟΥΡΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12. ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
13. ΚΑΤΣΑΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
14. ΚΟΙΛΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
15. ΚΟΣΜΑΤΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΑΝΔΡΕΑ
16. ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
17. ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
18. ΛΕΦΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
19. ΛΥΡΙΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
20. ΜΑΓΚΩΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
21. ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
22. ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
23. ΜΠΑΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
24. ΞΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
25. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
26. ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟY
27. ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
28. ΠΕΤΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
29. ΡΕΓΚΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
30. ΣΙΔΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΓΑΛΟΥ
31. ΣΙΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
32. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ
33. ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
34. ΦΕΣΣΙΑΝ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΑΜΠΑΡΣΟΥΜ
35. ΧΟΡΜΠΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΑΝΔΡΕΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΛΕΙΑΣ
1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
7. ΚΑΤΖΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
8. ΚΟΛΛΙΑ ΜΑΡΘΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
9. ΚΟΛΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
10. ΚΟΡΙΣΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟY
11. ΛΙΑΓΚΟΥΡΑ ΑΛΕΞΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟY
12. ΛΙΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΗΛΙΑ
13. ΜΠΙΣΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΘΩΜΑ
14. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
15. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΟΥ
16. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ - ΤΣΟΥΡΑΠΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
17. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
18. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ



Προσθήκη σχολίου