23Οκτώβριος2017

RSS

ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
18 Οκτωβρίου 2013 Γράφτηκε από τον 

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ

Τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου όρισε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:

                                    ΚΩΔΙΚΟΣ

                                       ΑΓΩΝΑ  ΣΑΒΒΑΤΟ 19-10-2013 ΩΡΑ 10:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ       19          ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ - ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΛΑΣΠΙΤΗ

                                                         ΣΑΒΒΑΤΟ 19-10-2013 ΩΡΑ 10:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ          20          ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΣΟΥΖΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   21          ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΓΑΤΣΩΡΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΜΙΚΕΛΑΤΟΥ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                  22          ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΜΩΡΑΪΤΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ - ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ       23          ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΑΖΑΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΛΑΜΠΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                24          ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΑΛΥΒΑΣ – ΠΑΠΕΛΗΣ - ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΓΑΒΑΛΟΥΣ                  25          ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΛΥΣΣΣΑΡΗΣ – ΠΑΠΠΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                             ΓΟΥΛΑΣ

ΘΕΡΜΟΥ                       26          ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ - ΚΑΣΒΙΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                             ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ           27          ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΠΑΖΙΟΣ – ΝΤΑΟΥΛΑΣ - ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                             ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ            28          ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ - ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΣΑΜΑΡΑ

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ    29          ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ – ΚΙΤΣΟΣ - ΤΣΙΟΛΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΜΠΟΝΙΑ

                                                         ΣΑΒΒΑΤΟ 19-10-2013 ΩΡΑ 11:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΑΣΤΑΚΟΥ                     30          ΑΓΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΙΩΑΝΝΟΥ

                                                         ΣΑΒΒΑΤΟ 19-10-2013 ΩΡΑ 12:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ       31          ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ - ΒΛΑΧΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΜΠΕΣΙΡΗ

                                                         ΣΑΒΒΑΤΟ 19-10-2013 ΩΡΑ 16:00

ΓΑΒΑΛΟΥΣ                  140        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                       ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                             ΓΟΥΛΑΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ                     141        ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΜΠΟΤΙΝΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΛΑΪΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                             ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                  ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ           142        ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΓΚΙΑΦΗΣ – ΖΥΓΟΥΡΗΣ - ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΧΑΒΑΛΙΝΑ Ε.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                  ΓΚΕΚΑΣ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ              143        ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ - ΜΙΖΑΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΝΙΚΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                             ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                  144        ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ - ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΜΟΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΚΑΠΝΙΣΗ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ          145        ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΤΣΑΜΠΑΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Ι.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΜΑΝΘΟΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ     146        ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΧΡΕΛΙΑΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ - ΤΣΙΚΝΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΤΣΙΠΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΛΑΜΠΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ           147        ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΡΟΥΜΕΛΗΣ - ΠΑΖΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΑΤΟΧΗΣ                     148        ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΤΟΛΗΣ - ΛΑΘΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΜΑΤΣΙΓΚΑ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ          149        ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΚΑΖΑΝΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Π.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ      150        ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΤΣΑΣΣΗΣ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                       ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΜΙΚΕΛΑΤΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   151        ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΝΤΖΑΝΗΣ – ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΜΠΑΘΑ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ           152        ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ         153        ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. - ΜΩΡΑΪΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΜΠΕΣΙΡΗ

ΚΑΤΟΥΝΑΣ                  154        ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ - ΚΙΤΣΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΜΠΟΝΙΑ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                155        ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ - ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΙΩΑΝΝΟΥ

ΣΠΑΡΤΟΥ                     156        ΑΟ ΣΠΑΡΤΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΗΜΑΡΑΣ - ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                             ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΓΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑΣ          157        ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΓΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΥΡΙΛΗΣ – ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ - ΚΑΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΣΑΜΑΡΑ

                                                         ΚΥΡΙΑΚΗ 20-10-2013 ΩΡΑ 10:00

Β. ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ      158        ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ - ΜΙΖΑΛΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                             ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                  ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

                                                         ΚΥΡΙΑΚΗ 20-10-2013 ΩΡΑ 11:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                159        ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΧΡΕΛΙΑΣ – ΤΟΛΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΡΑΠΤΗ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ          160        ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. - ΣΟΥΖΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ             161        ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ - ΒΕΛΑΩΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΣΑΜΑΡΑ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ           162        ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ - ΚΑΣΒΙΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                             ΖΕΡΒΑΣ

ΤΡΥΦΟΥ                       163        ΑΕ ΤΡΥΦΟΥ – ΔΥΡΙΕΙΣ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΒΑΪΝΑΣ – ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ - ΒΛΑΧΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΦΥΤΕΙΩΝ                     164        ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΑΖΑΝΑΣ – ΚΑΓΙΑΣ - ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΛΑΣΠΙΤΗ

                                                         ΚΥΡΙΑΚΗ 20-10-2013 ΩΡΑ 12:15

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ       165        ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΣΠΥΡΑΤΟΣ  - ΖΥΓΟΥΡΗΣ - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΧΑΒΑΛΙΝΑ Ε.

                                                         ΚΥΡΙΑΚΗ 20-10-2013 ΩΡΑ 16:00

ΘΕΡΜΟΥ                       166        Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΚΟΡΟΖΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                             ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ       167        ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΑΛΥΒΑΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                             ΓΟΥΛΑΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ             168        ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Ι. – ΚΙΤΣΟΣ - ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΚΑΠΝΙΣΗ

ΘΥΡΙΟΥ                         169        ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                             ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ                  170        ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. - ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΜΠΟΝΙΑ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ                  171        ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΤΣΙΚΝΑΣ - ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΛΑΣΠΙΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                  ΚΑΨΑΛΗΣ

ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ               172        ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΠΑΖΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                             ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΜΥΤΙΚΑ                        173        ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΜΙΖΑΛΟΥ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                             ΖΕΡΒΑΣ

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ              174        ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΑΪΝΑΣ - ΠΑΠΠΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ     175        ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – Μ.ΜΑΛΑΚΑΣΗΣ ΓΑΛΑΤΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΤΣΑΜΠΑΣ – ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΤΣΙΟΛΚΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΜΠΑΘΑ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ          176        ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                177        ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΡΟΔΑΤΟΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΛΑΜΠΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ       178        ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. - ΛΥΣΣΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΧΑΒΑΛΙΝΑ Ε.

ΜΠΟΥΚΚΑΣ                    179        ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΡΟΥΜΕΛΗΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ - ΝΤΑΟΥΛΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                            ΣΑΜΑΡΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                                   ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ - ΣΟΥΖΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                                     ΜΠΟΤΙΝΗΣ – ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΥΡΙΛΗΣ - ΚΑΓΙΑΣ