23Αύγουστος2017

RSS

ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
25 Οκτωβρίου 2013 Γράφτηκε από τον 

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ

Τους διαιτητές του Σαββατοκύριακου όρισε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:

                                    ΚΩΔΙΚΟΣ

                                       ΑΓΩΝΑ  ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2013 ΩΡΑ 10:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ            32          ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΑΖΑΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΛΑΜΠΟΥ

                                                         ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2013 ΩΡΑ 10:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ          33          ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΣΟΥΖΑΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                34          ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΞΥΣΤΡΑΣ Δ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΡΑΠΤΗ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ             35          ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΑΠΠΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΜΠΟΝΙΑ

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ    36          ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΙΤΣΟΣ – ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ - ΒΛΑΧΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                            ΖΕΡΒΑΣ

                                                         ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2013 ΩΡΑ 12:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   37          ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ - ΓΑΤΣΩΡΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΜΠΑΘΑ

                                                         ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2013 ΩΡΑ 16:00

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ              181        ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΤΣΑΣΣΗΣ – ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ - ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΝΙΚΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                  ΠΑΝΟΥ

ΑΣΤΑΚΟΥ                     182        ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΝΤΖΑΝΗΣ –ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΜΙΖΑΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΠΕΤΤΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΡΑΠΤΗ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                  183        ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΣΟΥΖΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΡΟΜΠΟΛΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                  ΜΑΔΙΑΣ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ              184        ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΛΑΓΟΥΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΚΑΠΝΙΣΗ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ     185        ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΛΑΜΠΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                  ΣΕΡΕΤΗΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ                     186        ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ - ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΛΑΪΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΜΠΟΝΙΑ

ΔΟΚΙΜΙΟΥ                   187        ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Α. - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ            188        ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΔΙΩΤΗΣ – ΠΑΖΙΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                            ΓΟΥΛΑΣ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ          189        ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΙΤΣΟΣ - ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΜΠΑΘΑ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ          190        ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                  ΚΑΛΦΟΥΝΤΖΟΣ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ         191        ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                            ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ       192        ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΡΟΥΜΕΛΗΣ - ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΖΑΡΚΑΔΑ

ΑΕΤΟΥ                           193        ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΚΑΖΑΝΑΣ - ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                            ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΣΤΑΝΟΥ                        194        ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ - ΤΟΛΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΜΠΕΤΣΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΑΥΓΕΡΗ

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ    195        ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ - ΠΑΠΠΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΣΑΜΑΡΑ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   196        ΑΚΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Ι. – ΒΕΛΑΩΡΑΣ - ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                           ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΜΑΤΣΙΓΚΑ

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ              197        ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ      198        ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ - ΚΑΣΒΙΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΛΑΣΠΙΤΗ

ΦΥΤΕΙΩΝ                     199        ΑΕ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΥΡΙΛΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Π. - ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                            ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ           200        ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΑΛΥΒΑΣ – ΠΑΠΕΛΗΣ - ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                            ΖΕΡΒΑΣ

                                                         ΚΥΡΙΑΚΗ 27-10-2013 ΩΡΑ 11:00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   201        ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΓΚΙΑΦΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΜΑΤΣΙΓΚΑ

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ              202        ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΘΕΟΦΙΛΗΣ - ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                           ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΚΑΠΝΙΣΗ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                203        ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΜΑΣΤΡΟΥ                    204        ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΒΑΪΝΑΣ – ΚΙΤΣΟΣ - ΠΑΖΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΙΩΑΝΝΟΥ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                205        ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ - ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΛΑΣΠΙΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                  ΤΣΑΣΣΗΣ

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ    206        ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                            ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

                                                         ΚΥΡΙΑΚΗ 27-10-2013 ΩΡΑ 15:00

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ              207        ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΝΤΖΑΝΗΣ – ΒΑΪΝΑΣ - ΚΑΖΑΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                            ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ      208        ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Ι. – ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ - ΜΙΖΑΛΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΖΑΡΚΑΔΑ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ                  209        ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΤΣΑΣΣΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΛΑΜΠΟΥ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ              210        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. - ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΣΑΜΑΡΑ

ΑΕΤΟΥ                           211        ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΡΟΥΜΕΛΗΣ – ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                            ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ    212        ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΤΣΙΚΝΑΣ - ΤΟΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΙΩΑΝΝΟΥ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ                  213        ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ - ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΑΥΓΕΡΗ

ΓΑΛΑΤΑ                        214        Μ.ΜΑΛΑΚΑΣΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ - ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΜΠΑΘΑ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ          215        ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΣΟΥΖΑΣ – ΔΗΜΑΡΑΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΔΕΛΗΜΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.

ΣΤΑΝΟΥ                        216        ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                            ΖΕΡΒΑΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ       217        ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΝΤΑΟΥΛΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΜΠΕΣΙΡΗ

ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ                  218        ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΒΛΑΧΟΣ - ΤΣΙΟΛΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                            ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ               219        ΔΥΡΙΕΙΣ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ – ΚΑΓΙΑΣ - ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΛΑΣΠΙΤΗ

ΑΣΤΑΚΟΥ                     220        ΑΓΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕ ΤΡΥΦΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΡΑΠΤΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΓΚΙΑΦΗΣ – ΜΠΟΤΙΝΗΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΛΑΧΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ - ΛΙΟΝΑΣ